Harun Reşit Zafer

Bâki kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş

Hakkında

Site Hakkında

hrzafer.com ile 2009 yılından beri, mesleğim gereği zaman içinde edindiğim tecrübeleri paylaşmaya çalıştım. İnternetteki nitelikli Türkçe kaynak miktarına katkıda bulunmak istedim. Sitede kurallara uygun ve anlaşılır bir Türkçe kullanmaya gayret ettim. Ancak uzun zamandır yeni yazı ekleyemiyorum. Yine de eski makaleler hala ilgi görüyor. Bu nedenle siteyi yayında tutuyorum. Belki ileride yeniden eski heyecanımı, movivasyonumu bulur ve düzenli olarak yeni şeyler paylaşırım 🙂.

Benim Hakkımda

Uzun zamandır yazılım geliştirme alanında çalışıyorum. harunzafer.com adresinde ise İngilizce olarak yazdığım bloğum mevcut. LinkedIn. GitHub.

Telif Hakları ve Kullanım Şartları

hrzafer.com “yararlı paylaşım” amacı ile kurulmuş amatör ve biraz da kişisel bir günlüktür. Bu nedenle aşağıdaki şartlara uymak koşulu ile sitenin içeriği paylaşıma açıktır.

Lisans şartları

Tüm içerik Creative Commons Attribution-Noncommercial 3.0 Unported License ile lisanslanmıştır, bu lisansın şartları özetle şu şekilde tanımlanabilir:

  • Alıntı yapılan içeriğin kime ait olduğu belirtilmelidir, ve ilgili makaleye link verilmelidir.
  • Alıntı yapılan içerik herhangi bir şekilde ticari amaçla kullanılamaz.
  • Alıntı yapılan içerikte bir değişiklik yapılamaz.

Örnek:

Not: Bu yazıda hrzafer.com sitesindeki yayınlanmış “Makale ismi” isimli makaleden alıntı yapılmıştır.

Yukarıdaki örneğe uygun bir not, gönül rahatlığı ile bilgi paylaşımına katkıda bulunmanız için yeterlidir. Site sahibine haber vermenize gerek yoktur.